O nas


 Nasza Firma od 25 lat zajmuje się dostarczaniem produktów wyposażenia indywidualnego. Przez lata naszej działalności nie tylko  staliśmy się jednym z liderów w naszej branży, ale przede wszystkim, zapewniliśmy bezpieczeństwo setkom  tysięcy  pracowników. Dostarczanie przez nas artykułów wyposażenia indywidualnego odbywa się w oparciu o szczegółową analizę potrzeb każdego Klienta, która pozwala nam na określenie zagrożeń, z którymi spotyka się na co dzień w swojej pracy.

 Do Państwa dyspozycji pozostawiamy zatem cały zespół naszych specjalistów, którzy zapoznają się z charakterem Państwa  działalności i zaproponują najbardziej optymalne rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo pracowników.

Międzynarodowy charakter naszej Firmy pozwala nam na współpracę z największymi światowymi producentami, co  wpływa na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, a także pozwala nam na ciągłe wprowadzanie do naszej oferty produktów najbardziej nowoczesnych i niezawodnych.

Trudno wyobrazić sobie wartość większą niż ludzkie życie i zdrowie, dlatego rynek produktów wyposażenia indywidualnego jest rynkiem bardzo dynamicznym, pełnym nowości i coraz to nowych odkryć.

Jako specjaliści w tej branży pragniemy dzielić się z Państwem tą wiedzą. Wierzymy, że świadomość pojawienia się na rynku nowych, lepszych rozwiązań i technologii, a także odkrywanie istniejących zagrożeń pozwoli Państwu na opracowanie optymalnej strategii ochrony Państwa pracowników.

Uczestniczymy we wielu targach branżowych:

- Polagra Food w Poznaniu

- Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB

- A+A w Dusseldorfie

- SAWO w Poznaniu

- Expo Welding w Sosonowcu

- Wod-Kan w Bydgoszczy

- Expo-Gas w Kielcach

- Polfish w Poznaniu

Nasza pasja została doceniona m.in. na:

- Targach Sawo 2014

- XXI Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji "Wod-Kan" 2013

- Lubelskich Targach Energetycznych "Energetics" 2012

Od 2012 roku jesteśmy członkiem elitarnego klubu Gazeli Biznesu.

 

POLITYKA JAKOŚCI

 

Firma Eurodis działa na rynku polskim od 1996 roku i reprezentuje najlepszych producentów IPE ( Individual Protection Equipment ) z całej Europy.

 

Głównym celem działalności naszej firmy jest dostarczanie środków ochrony indywidualnej oraz produktów z zakresu BHP w sposób konkurencyjny przy zapewnieniu wymaganej jakości wyrobów jak i świadczonych usług o najwyższym standardzie oraz dostarczenie wszystkim naszym Klientom maksymalnej satysfakcji ze współpracy z nami. Zadowolony i usatysfakcjonowany Klient jest kluczową wartością w naszej strategii oraz gwarancją sukcesu rynkowego.

 

Wymaganą jakość uzyskujemy  poprzez :

~ Zaangażowanie pracowników w świadczenie usług spełniających wymagania klienta.

~ Wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania jakością pozwalającego na dobrą organizację pracy dającą satysfakcję naszym klientom i pracownikom.

~ Efektywne funkcjonowanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015 i nieustanne doskonalenie jego efektywności realizowane są poprzez:  

  • spełnienie wymagań, w tym wymagań prawnych i innych dla realizowanych procesów,
  • stałe monitorowanie i analiza zadowolenia naszych Klientów,
  • nadążanie za światowymi trendami w zakresie nowych rozwiązań technologicznych
  • stosowanie metod kontroli umożliwiających prowadzenie skutecznego nadzoru nad jakością realizowanych procesów,

~ Ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością i spełnianie wymagań.

Jakość służy osiągnięciu celu strategicznego jakim jest pozytywny wynik ekonomiczny oraz ekspansja na rynku krajowym.

 

Pragniemy, aby te założenia pozwoliły na lepsze funkcjonowanie Przedsiębiorstwa oraz doprowadziły do pełnego zadowolenia naszych Klientów.

Zapewniamy, że cele i zobowiązania zawarte w polityce jakości są realizowane i utrzymywane na wszystkich szczeblach organizacyjnych naszej firmy.

 

Zamość k/Bydgoszczy , 02.01.2018 r.